بیمه حوادث

بیمه حوادث

بیمه حوادث پزشکی  یک بیمه نامه کامل به صورت 24 ساعته است که در صورت بروز حوادث مختلف خسارت وارد به شخص زیان دیده ( هزینه های پزشکی و فوت و نقص عضو ) را جبران مینماید پارمترهای تاثیر گزار در محاسبه حق بیمه بیمه حوادث سن و نوع شغل بیمه شده است .

خرید اینترنتی بیمه حوادث انفرادی

 

بیمه حوادث انفرادی

در بیمه حوادث انفرادی خطراتی همچون فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم و کامل و نیز از کارافتادگی موقت روزانه و هزینه درمان ناشی از جراحات بدنی که در اثر حادثه در ۲۴ساعت باشد، پوشش داده می‌شود و حتی در این نوع بیمه نامه تمامی خطرات ناشی از کار و ورزش نیز تحت شرایطی می‌تواند تحت پوشش باشد، و چنانچه بیمه شده‌ای در اثر مصدومیت ناشی از حادثه فوت نماید، تمام سرمایه مندرج در بیمه نامه بدون اینکه چیزی از آن کسر گردد تمام و کمال به کسی که نامش در بیمه نامه بعنوان استفاده کننده قید شده است، پرداخت می‌گردد.

در بیمه حوادث انفرادی ، در صورتی که برای بیمه شده در اثر خطرات تحت پوشش، حادثه‌ای پیش آید و منجر به نقص عضو گردد، با توجه به کلی و جزیی بودن نقص عضو، غرامت پیش بینی شده در بیمه نامه به وی پرداخت خواهد شد و علاوه بر آن در صورتی که بیمه شده براثر وقوع حادثه دچار مصدومیت شده و جهت معالجه خویش متحمل پرداخت هزینه گردد، هزینه درمان او مطابق عرف حداکثر تا سقف مبلغ مورد تعهد پرداخت می‌گردد.

بیمه حوادث انفرادی رابطه مستقیم با شغل و فعالیت های اضافی بیمه شده (ورزش ، مسافرت و …) داشته و بیمه گر متعهد می گردد درصورت فوت ناشی از خطرات مشمول بیمه ، سرمایه بیمه را به ذینفع و یا وارث قانونی بیمه شده ودر صورت نقص عضو و یا انجام هزینه های پزشکی ناشی از حادثه سرمایه بیمه و یا درصدی از آن را به شخص بیمه شده پرداخت نماید. نرخ حق بیمه این بیمه نامه براساس نوع شغل بیمه شده می باشد.
خطر ها و خسارت های تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی :

  • هزینه های پزشکی ناشی از حادثه
  • فوت در اثر حادثه
  • نقص عضو و از کار افتادگی دائم و کامل در اثر حادثه
  • نقص عضو و ار کار افتادگی دائم و جرئی در اثر حادثه
  • غرامت روزانه به علت از کار افتادگی موقت در اثر حادثه

خرید اینترنتی بیمه حوادث انفرادی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.