بیمه حوادث

بیمه حوادث

بیمه حوادث پزشکی  یک بیمه نامه کامل به صورت 24 ساعته است که در صورت بروز حوادث مختلف خسارت وارد به شخص زیان دیده ( هزینه های پزشکی و فوت و نقص عضو ) را جبران مینماید پارمترهای تاثیر گزار در محاسبه حق بیمه بیمه حوادث سن و نوع شغل بیمه شده است .

خرید اینترنتی بیمه حوادث انفرادی

 

بیمه حوادث انفرادی

در بیمه حوادث انفرادی خطراتی همچون فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم و کامل و نیز از کارافتادگی موقت روزانه و هزینه درمان ناشی از جراحات بدنی که در اثر حادثه در ۲۴ساعت باشد، پوشش داده می‌شود و حتی در این نوع بیمه نامه تمامی خطرات ناشی از کار و ورزش نیز تحت شرایطی می‌تواند تحت پوشش باشد، و چنانچه بیمه شده‌ای در اثر مصدومیت ناشی از حادثه فوت نماید، تمام سرمایه مندرج در بیمه نامه بدون اینکه چیزی از آن کسر گردد تمام و کمال به کسی که نامش در بیمه نامه بعنوان استفاده کننده قید شده است، پرداخت می‌گردد.

در بیمه حوادث انفرادی ، در صورتی که برای بیمه شده در اثر خطرات تحت پوشش، حادثه‌ای پیش آید و منجر به نقص عضو گردد، با توجه به کلی و جزیی بودن نقص عضو، غرامت پیش بینی شده در بیمه نامه به وی پرداخت خواهد شد و علاوه بر آن در صورتی که بیمه شده براثر وقوع حادثه دچار مصدومیت شده و جهت معالجه خویش متحمل پرداخت هزینه گردد، هزینه درمان او مطابق عرف حداکثر تا سقف مبلغ مورد تعهد پرداخت می‌گردد.

بیمه حوادث انفرادی رابطه مستقیم با شغل و فعالیت های اضافی بیمه شده (ورزش ، مسافرت و …) داشته و بیمه گر متعهد می گردد درصورت فوت ناشی از خطرات مشمول بیمه ، سرمایه بیمه را به ذینفع و یا وارث قانونی بیمه شده ودر صورت نقص عضو و یا انجام هزینه های پزشکی ناشی از حادثه سرمایه بیمه و یا درصدی از آن را به شخص بیمه شده پرداخت نماید. نرخ حق بیمه این بیمه نامه براساس نوع شغل بیمه شده می باشد.
خطر ها و خسارت های تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی :

  • هزینه های پزشکی ناشی از حادثه
  • فوت در اثر حادثه
  • نقص عضو و از کار افتادگی دائم و کامل در اثر حادثه
  • نقص عضو و ار کار افتادگی دائم و جرئی در اثر حادثه
  • غرامت روزانه به علت از کار افتادگی موقت در اثر حادثه

خرید اینترنتی بیمه حوادث انفرادی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.